| Milak_Ila_1999 a întrebat:

Maine plec in Croatia la mare si acum ceva zile mi-a aparut o alergie pe langa buze si doare foarte tare sa nu mentionez de cum arata...
Am fost la doctor si mi-a dat antibiotice si o crema numita "Locoid"
Alergia este de la caini. Imi trece doar pe o parte si pe cealalta se cam extinde.
Nu stiti vreo metoda prin care sa scap mai repede de ea?
Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ai fost la medic, ai primit tratament si tu vrei altul de la noi? Urmeaza tratamentul indicat de medic.
Nu, nu stim cum sa scapi mai repede. Da-te cu crema si acolo unde urmeaza sa se extinda.