| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

mi-a aparut de ieri un herpes destul de mare...in acel loc e putin umflata buza.Arata inestetic si e putin durereos.Ce as putea face sa il tratez cat mai repede sau macar sa-l usuc. Daca l-as sparge nu cred ca ar fi bine.Va rog sa-mi dati sfaturi, azi merg la o aniversare si nu am ce face dar pana duminica dimineata trebuie sa-mi treaca!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai mergi cu el pe afara, de arata inestetic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa pana duminica. Ai mila de respectiv si nu-i da herpes si lui laughing

| Denny_Denisa_2001 explică:

AM reusit si da... am avut un spectacol.