| alinutza28 a întrebat:

mi-a intarziat 8 zile si apoi am facut un test de sarcina, insa acesta a iesit negativ. exista sanse sa fiu insarcinata? avand in vedere ca nu am nici o simptoma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Nu sunt sanse daca te-ai protejat iar testul este 99% sigur daca il faci dupa 7 zile de la contactul sexual.
probabil nu vine din cauza unei dereglari, daca ai fost racita, ai avut vreo problema mai intarzie. bafta

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti insarcinata dar oricum mai repeta inca o data testul

| Azµre a răspuns:

Nu s-ar putea să fie ceva patologic și nimic mai mult!

| TheAce a răspuns:

Te-ai panicat, e de inteles dar poti sta linistita. E totul okhappy

| PureEvill a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie identica cu fosta prietena, intr-un final s-a dovedit ca a fost o simpla raceala si din cauza aceea i-a intarziat.