| N0NAM3BR0 a întrebat:

Buna, mi-a intrat in gura detergent in timp ce spalam vasele, cu ce pot remedia? Simt doar un gust ciudat amar, va rog repede, am scuipat saliva la veceu, nu am inghitit inca, dar inca se mareste saliva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| drob a răspuns:

Nu ai patit nimic.
saliva se mareste din cauza gustului amar, e ceva normal.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic. Te clatesti bine cu apa si scuipi.

| Holiday a răspuns:

N-ai nimic. Clateste-te cu apa si esti ca nou. Detergentul de vase nu e toxic, pentru ca e luat in calcul ca ar putea ramane pe vasele nelimpezite bine si sa nu creeze probleme daca mananci din ele.

| Hyperion7 a răspuns:

Clătește cu multa apa și ești fresh nerd

| vlllaaddd a răspuns:

O sa mori

| N0NAM3BR0 explică (pentru vlllaaddd):

Mor cand invie mata de la cimitir

| vlllaaddd a răspuns (pentru N0NAM3BR0):

Imi pare rau sa-ti zic dar mama ta e de mult in cimitir laughing, ce sa-i faci