| delyaxdddd a întrebat:

Buna,mi-a venit ciclul, imi puteti da mai multe detalii si informatii despre menstruatie? multumesc :* scuzati categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandra229 a răspuns:

Menstruatia este un eveniment normal din viata oricarei femei. aceasta inseamna ca deacum poti ramane insarciata. acesta apare intre 11 si 16 ani. dupa mine cele mai bune absorbante sunt cele always. ar trebui sa cer detalii mamei sau surorii tale ori unui medic

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Glumesti nu i asa?!

| nevermind3322 a răspuns:

Iti sangereaza organele interne si e foarte posibil sa iti explodeze abdomenul. In cel mai rau caz iti vor iesi cubulete de gheata rosii, atunci du-te la ginecolog, ca poate ai un pui de fazan in tine. Te asteapta cea mai ingrozitoare perioada din viata ta, succes.

| nevermind3322 a răspuns:

Funda?

| alexandra229 a răspuns:

Trebuie sa o intrebi pe mama ta, o sora sau cel mai bine MEDICUL