| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

Buna mi-a zis doctoru sa iau magneziu cu vitamina b6 cum se ia? a cumparat matusemea 2 tablete o tableta are 10x pastile, cum le iau dupa masa si cat timp le iau le iau pe toate, astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaMtpu a răspuns:

Iti recomand sa-l contactezi pe medicul care ti le-a prescris, dumnealui cunoaste foaia ta medicala si este singurul in masura sa-ti raspunda la intrebare. Oricine altcineva, doar ar presupune cum trebuie sa urmezi tratamentul. Sanatate maxima!