| Gewww a întrebat:

Bună! Mi-am cumpărat o pereche de ochelari cu lentile transparente și cu protecție la raze uv, credeți ca exista vreo șansă să pățesc ceva la ochi din cauza lor? Ma dor ochii puțin dacă ii dau jos după ce i-am purtat mult timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu i-ai luat la recomandarea medicului.

| sierra1 a răspuns:

Dacă medicul NU ți-a recomandat așa ceva, te păcălești (și paradești) singur

| Gewww explică (pentru sierra1):

Ochelarii sunt stil pilot, sunt mai mult de fițe, nu i-am luat sa ma ajute la ceva

| sierra1 a răspuns (pentru Gewww):

Rămâne valabil ce ți-am spus mai sus