| Tzt a întrebat:

Mi-am iritat de curand mustata, pentru prima data si m-am iritat urat de tot, am cosulete mici si sunt rosie de vreo 2 zile, m-am dat cu crema da nu trece...peste cateva zile am banchetu, ce pot face ca sa treaca repede? Raspundeti-mi repede daca puteti! Multumesc mult:*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tzt explică:

Scz vroiam sa scriu epilatlaughing

| aliomas0se0intoarce a răspuns:

Incearca cu gillete si apoi dai cu after shave o sa te simti proaspata