| AnonimMM678 a întrebat:

Buna,mi-am luat niste suplimente de concentrare adica Omega3 si Bilomagforte pentru a ma ajuta sa ma concentrez si sa nu uit tot ce invat deoarece imediat se apropie examemele, as vrea sa stiu cate capsule ar trebui sa iau pe zi atat de Omega3 cat si de Bilomagforte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rampo a răspuns:

Omega se ia max 2 tablete pe zi. Bilomagforte nu stiu, trebuie sa citesti pe cutie.
Ca sa si faca efectul trebuie sa incepi tratamentul cu 1-2 luni inainte. Nu sunt pastile minune din pacate.