| Art a întrebat:

mi-au aparut niste "brobonele" ceva de genul, nu sunt cosuri sigur, sunt foarte mici si mi se inrosesc la frig si etc...si vreau un sfat gen ce crema sa imi iau sa imi treaca, am ten normal, m-am interesat putin si am aflat ca pote fi si ca nu beau multa apa(asta cam asa e) dar pe langa a bea multa apa as vrea ceva sa ma ajute sa-mi treaca mai repede.Multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

E vreo iritatie

| Anda_8159 a răspuns:

Si eu patesc asa de la frig si mai nou am auzit ca pot pati asta si de la cola.De vre o 5 zile am inceput sa folosesc o crema abraziva de fata impreuna cu demachiant, toner si crema de piele sensibila...si pot sa zic ca e mai bine. ps: de la apa nu prea e, eu beau cam 3 l pe zi