| Djwjbsbsji a întrebat:

Buna,mi-au iesit niste bubite sub ochi, sunt micute si vizibile iar apoi mi-au iesit sub degetul mare de la mana stanga exact la fel, doar ca aici s-a si inrosit zona dintr-o data si imi tremura si mainile. Credeti ca e grav? Despre ce ar putea fi vorba? A si mi se vad si toate venele din corp, gen imi sunt vizibile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la spital.