| SkivoRo000 a întrebat:

Buna. Mi s-au spart pe fata niste venisoare, vase de sange mici firisoare gen, unde anume ar trebui sa merg am inteles ca se rezolva prin niste injectii, mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se rezolva cu injectii asa ceva, trebuind de fapte limianta cauza care le provoaca!
Expunearea la soare face ca acele capilare sanguine sa se sparga, sau consumul excesiv de alcool.
Evita soarele sau/si alcoolul si vei vedea ca fata ta se va schimba in bine.
Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dermatolog