| blue23 a întrebat:

Nasa mea are 29de ani si a fost diagnosticata cu sinuzita, a facut tratament cu antibiotice de mai multe ori de obicei i se ameliora pentru 2-3luni apoi se umfla iar in zona maxilara si in jurul ochilor si are dureri de spate, tample si ceafa, iar tratamentul cu antibiotice de la specialist nu mai da rezultate, doreste sa se opereze dar in Braila nu se operaza de sinuzita deoarece a fost cazul unei fetite de 12ani care a murit datorita unei operatii nereusite de sinuzita, asa ca va trebui sa mearga la Bucuresti si va rog sa imi spuneti la ce spital ar fi mai bine sa mearga si cam cat costa o interventie chirurgicala de acest gen? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa incerce masca pentru ochi nikken (pe baza de magneti) buna pentru sinuzita si altele...

2 răspunsuri:
| staysmart a răspuns:

Pentru sinuzita am gasit tratamente interesante pe www.sinuzita.com Vezi mai ales tratamentele naturiste, poate scapa fara operatie. La Bucuresti incearca sa suni la spitalul Panduri, sunt cativa medici buni acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aceeasi problema amsad id meu este bcr_oo7 nu cu zero daca s-a operat ai putea sa imi dai si mie sugestii plz