| andreeatisca a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul luna asta, a intarziat cu o saptamana si ma doare foarte tare burta din cand in cand, care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stres?
Schimbare relativ brusca de temperatura?
Ai stat subtire imbracata in raport cu vremea?
Ai fost racita recent?

| TCosminn a răspuns:

Ai racit cumva in timpul asta? In zona ovarelor te doare?

| adytzoi a răspuns:

O sa fii mamica!
Felicitari!

| Teeeodora a răspuns:

Probabil ai o raceala la ovare, fa un control la ginecolog pentru orice eventualitate.