| Piticccc a întrebat:

nu stiu ce se intampla cu inima mea, dar de la un timp mi se opreste respiratia asa de odata de multe ori.incep sa obosesc repede nu stiu ce se intampla...imi fac griji ce pot face?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| xGypsyQueen a răspuns:

Du-te la un doctor big grin

| Clauditza21 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci un control la doctor. Din pacate, oricat de multe sfaturi vei primi aici, numai doctorul e in masura sa zica ce ai...Multa sanatate!

| ShadoW_1795 a răspuns:

Du-te la un medic cardiolog si spune-i problema ta...va sti el ce sa faca

| ascovit a răspuns:

! informeaza-ti mama despre aceasta problema ( asta daca ea nu stie)

2. du-te cat mai repede la medic :-D. e singura persoana care iti poate raspunde la intrebare + te poate si vindeca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci la doctor incearca sa te duci in afara ca in Romania e varza tot