| AlexandraMMM24 a întrebat:

Buna, nu stiu daca a mai fost sau nu intrebarea asta, dar nu am gasit raspunsul.
Doresc sa ma duc la ginecolog singura, dar pentru trimitere trebuie sa merg la medicul de familie. Acesta are cum sa o contacteze pe mama?
Am 17 ani si nu vreau ca mama sa afle ca nu mai sunt virgina.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Ai șaisprezece ani, nu cred ca mai e cazul sa vina vorba de mama când vorbești cu medicul de familie ori la ginecolog, depinde de medic dacă te accepta sau nu în situația asta. Nimeni nu vrea sa aibă parte de probleme, se găsesc peste tot.