| anonim_4396 a întrebat:

O sa para cam ciudat.dar as vrea sa stiu cam pe la ce varsta iti apare "caciulita" aceabig grin de pe capul penisului... mai bine zis insasi capul penisului!
Mersi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Pai ea se formeaza odata cu cresterea acestuia happy! dupa 14 ani se dezvolta happy

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Sa mori tulaughing nu d l 14 ani l toti.

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Daca tuu esti mai bine structurat genetic laughing)) asa e happy...

4 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

De la 9 ani. Daca ai mai mult de 9 ani si nu ti-a aparut ''caciulita'', te sfatuiesc sa o tai si s-o dai la rate. Succes

| kaz3 a răspuns:

laughing))))))))))))))))
bai virginellaughing))
lasate de din astea ca tot virgin o sa morilaughing)