| misteryous a întrebat:

Buna o verisoara de-a mea are un inceput de cocoasa. ce sa faca ca sa nu mai aiba?
si maine are banchetul vrea sa-si faca un coc dar ii este frica i se va vedea cocoasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Belciu a răspuns:

Sunt exercitii Pilates pentru cifoza si lordoza si sunt simple. Se cauta pilates pentru cifoza si lordoza pe google. Dar trebuie facute sistematic si sa stea corect pe scaun la scoala.