| AdrianoVV a întrebat:

Buna pe mama o doare mana asa din senin o inceput sa o doara dar nu stiu dc ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Spune-i sa se duca la doctor ca nu putem sa ne dam seama ce are daca nu vedem ce are la mana.

| BeastyBoY a răspuns:

Deci du-te cu mama ta la consult pentru ca poate fi un inceput de parezapuppy dog eyes

| NemNUZ a răspuns:

Nici o durere nu apare din senin, du-te la medic