| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Bună pe mami o doare burtica rau va rog ajutati-ma ce sa ii fac sa ii treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i o tableta de dulcolax!

| Violleta2022 a răspuns:

Anitta, du-o pe mami la medic, ca ai 20 de intrebari cu durerile de burta ale mamei tale.

Sunt 2 probleme aici: ori faci misto de noi venind cu retorica intrebare, ori esti fara bun simt, pentru ca la intrebarea asta ti s-a mai raspuns de foarte multe ori in trecut.
Chiar nu putem sa-ti consultam mama prin computer si daca are probleme de costipatie, cumpara-i un laxativ si-i trece!
Uite aici toata arhiva cu toate intrebarile tale desspre aceeasi problema:
'
https://www.tpu.ro/utilizator/abhhso/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu i-a mai trecut de anul trecut?

| Anitta_Karla_1990 explică (pentru suntserios):

O perioada nu a mai avut probleme iar acum iar au aparut

| Clorox a răspuns:

Un ceai si niste calmante!

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Pune-i o perna sa-i tina de cald, da-i un ceai si-un medicament.

| PoorBunny a răspuns:

Du-te la farmacie si spune-i ce problema are!

Pana atunci spune-i sa se odihneasca. happy

| Floriinn a răspuns:

Uite intra pe site-ul acesta si ai toate detalile:http://www.perfecte.ro/......mbari.html

| BabyLips a răspuns:

Pune pe foc apa si las-o sa se incalzeasca apoi pui intr-o sticla de sticla apa si-o pui la burta mamei tale.