| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Am si eu o intrebare.
dupa ce ma dau cu ulei de ricin pe gene si stau un timp.
trebuie sa spal genele?
multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lasa-l pe gene peste noapte, iar dimineata te speli pe fata. Succes!winking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@bombon023, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| 80Cris a răspuns:

Lasi sa actioneze uleiul cateva ore apoi da, te poti spala.

| bumblebee a răspuns:

Eu ma dau inainte de culcare cu ulei de ricin si il las asa pana dimineata.deci nu e necesarhappy