| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni, in ultima vreme mai precis in ultimele 4 m-a durut capul in zona din spate dar,,ricosa" si in frunte, mentionez fapul ca anul acesta m-a durut capul de mai multe ori, dar nu zi de zi, nu am bagat de seama pana acum ca ma doare in fiecare zi, oare ce sa fac, sa merg la un control sau e ceva,, normal". multumesc tuturor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Durerea nu e ceva normal. E necesar sa mergi la medic pentru un consult. http://www.i-medic.ro/simptome/durere-de-cap-cefalee

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa ai o spondiloza cervicala. Mergi la medic. Aici nu te poate ajuta nimeni.