| Razvy197 a întrebat:

Promit dau funda happy. Am o intrebare : Am luat o fiola de agocalmin pentru ca am avut tempreatura. Si de 2 zile am gura amara. Chiar si apa are gust de agocalmin. Ce trebuie sa fac ca sa imi treaca?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

Salut,
Am scris acum ceva timp un articol despre febra si tratamentele care pot fi aplicate. Vezi site-ul meu : http://medicul.net/medicina-naturista/febra-2/

| coco_9516 a răspuns:

Incearca sa maninci lamiie, si o sa vezi ca o sa se schimbe acel gust, bafta.