| EeErrorS a întrebat:

Salut dupa caz,big grin am observat mai mereu cand beau cola sau pepsi ca am niste goluri in burta, si trebuie sa oftez mereu. oare am probleme cu inima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Se cheama balonare si este de la co2-ul din cola.

| roxyana03 a răspuns:

Nu ai probleme cu inima, dar cand bei Cola "cofeina" iti creste tensiune si faci urat:p,,,big grin asa mi`s-a intamplat si mie, evita excesu de cola, bafta te pup:*

| djrobby a răspuns:

Ciudat, posibil sa te balonezi de la co2 cum zic si ceilalti, eu beau de peste 15-16 ani pepsi zilnic (la cola am renuntat ca nu imi prea mai placea gustul) si nu am nimic, iar analizele imi ies perfect!
evita si tu consumul de bauturi carbogazoase caca iti fac rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca Dr House e membru TPU?
Si eu patesc la fel. Dar ragai si imi trece.

| cipicu92 a răspuns:

Cred ca e din cauza acidului prea mare, pune un pahar de pepsi/cola si lasa-l cam 10 min, bea dupa aia si vezi daca senzatia de gol in stomac persista

| belghin76 a răspuns:

Ai probleme cu stomacul.