| FataCuDouaFete a întrebat:

se intampla ceva daca am inghitit din neatentie o pastila Decasept? multumesc mult. dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Nu, in niciun caz. Din cate stiu, este o pastila pentru oprirea durerii in gat.Nu are niciun rost sa te ingrijorezi.Imi pare bine ca te-am ajutat.Haya!

| Filipjack a răspuns:

Buna! Azi am inghitit si eu una din greseala si n-am patit nimic.

| fataaaa a răspuns:

Vei muri! Glumeam, nu patesti nimic...

| John90 a răspuns:

Http://www.ymed.ro/decasept/ nu se intampla nimic citeste prospectu

| John90 a răspuns:

Funda?

| nechitagabriel a răspuns:

Stai liniştită, nu se întâmplă nimic... alţii au ingerat mult mai multe decasepturi şi au fost în regulă.

Data viitoare consultă ymed.ro, în caz de mai ingerezi vreo pastilă din neatenţie.

O să fii bine.

| GuessWhoo a răspuns:

Nu cred, din cate stiu eu decasept-ul este un medicament pentru durerile in gat

| Alexz123 a răspuns:

Nu