| Bogda2000 a întrebat:

Buna seara, acum 3 săptămâni am facut operatie de apendicita si de vreo 3 zile ma doare uneori sub coasta sau pe coasta, ce ar trebui sa fac si de la ce este aceasta durere?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Apendicectomie facuta clasic sau laparoscopic?
Eu nu cred ca este vreo problema sau durerea sa apara din cauza operatiei... Poti merge la consult la chirugul care te-a operat. Durerea este insotita si de alte simptome?

1 răspuns:
| Bogda2000 explică:

Stiu ca am fost anesteziat local si durerea nu mai este.
Multumesc pentru ajutor
FUNDA.