| mogaldeataaaaa a întrebat:

Acum cateva luni in urma am cumparat un labrador retrivier cafeniu si are doar doua vaccinuri facute(impotriva parvovirozei si altul care se numeste Nobivac). Catelusei mele iar mai trebui inca doua pana in prezent sti cam care ar fi alea? O seara placuta in continuare, va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Deparaziteaza-ti labradorul si mergi cu el pentru vaccinare la veterinar. Veterinarul va sti ce vaccinuri mai are de facut.