| andrei131cp a întrebat:

Bună seara, acum cateva zile am avut ceva probleme la urechea dreapta, dimineata cand ma trezeam aveam ceva in ureche galben, ma curatam dimineata ..acum nu mai am dar ma doare putin si ieri se infundase si nu prea mai auzeam, azi e ok, dar tot ma doare putin si nu aud, cum sa zic, normal. ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DavidNiculae a răspuns:

Singurul sfat pe care pot sa ti l dau este sa te duci la ORL

| Mmn a răspuns:

Posibil sa fi facut un dop de ceara sau o infectie. Mergi la orl sa iti faca spalatura si sa vada daca nu este ceva.

| Bruno92 a răspuns:

Mergi la ORL sa iti faca spalaturi auriculare