| Adelina1994 a întrebat:

Buna seara, am 20 de ani, o relatie de aproape 2 ani, viata sexuala activa (mereu protejat pentru ca nu imi permit sa fac un copil la varsta asta) menstuatie regulata (27-28 de zile mereu) dar de doua luni incoace observ cam la mijlocul ciclului mentrual, in perioada de ovulatie cate o picatura de sange, ce credeti ca este? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu dar consulta un ginecolog pentru ca mie nu mi se pare normal ce ti se intampla

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar din vagin de la rani

| Alcyon a răspuns:

Asa mai curge, la unele femei, in perioada ovulatiei.