| dragosilie1991 a întrebat:

am 23 de ani, si am testiculele mici si lasate. fac dragoste cu iubita mea in fiecare zi. ce imi puteti recomanda sa nu mai fie asa mici testiculele si lasate? puteti sa imi oferiti un tratament alimentar? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Folosesti scoci si sa rezolva treaba

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai n-au fost asa de la inceput? n-ai ce sa le faci doar sa-ti faci vreun implant sau sa iti mai reduca din scrot printr-o operatie estetica. na. Nu exista nici un tratament alimentar sau cu vreo crema.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mai ia o pauză.O să devină obişnuiţă.