| Dorina1908 a întrebat:

Am fost diagnosticata cu 3 valve înfundate la inima, si extrasistole destul de dese, as dori sa stiu ce e de facut si ce se poate întampla cu mine din cauza asta.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sorinake a răspuns:

Sfatul meu : https://www.reginamaria.ro/intreaba-un-medic

Dar raspunsul cel mai important este cel dat de medicul care te-a diagnosticat.

Multa sanatate si putere!