| Hugis a întrebat:

Buna seara, am nevoie neaparat de un psiholog in perioada asta, va rog sa imi recomandați pe cineva..am nevoie de ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu un psiholog prin aplicatia de mai jos, sau sunand la numarul de mai jos.

S-a lansat prima aplicatie mobila care ofera consiliere gratuita, direct de pe telefonul mobil
http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

ori suna GRATIS la: 116111

Sursa:
https://www.tpu.ro/......116111-ro/

| aimullah123 a răspuns:

Ai uitat sa precizezi orasu

| Dana1999 a răspuns:

Poti intra pe grupul de pe Facebook numit "intreaba un psihoterapeut online" si sa le scrii celor de pe grup.

| Dana1999 a răspuns:

Https://terapeuti.ro/intreaba-terapeutul-online/
Sau poti scrie aici așteptând să ti se raspunda pe grupul de pe Facebook