| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna seara am o problema de 3 zile in coace am o stare de aia ciudata nu stiu de la ce e simptomul pe care simt este ca am furnicaturi prin tot corbul mana stanga si prin cap. Ce e e? E grav? Sau e din cauza glicemiei scazute sau din oboseala din ce acuza am amorteli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu cred ca ne putem noi pronunta, nu avem de unde sa stim ce ti se intampla tie. Pot doar sa iti sugerez sa mergi la un control medical, doctorii de specialitate vor stii cu siguranta cum sa te ajute! Multa sanatate!