| VasiloiuDiana a întrebat:

Bună seara! Am o problema, mai exact mi se zbate ochiul drept de aproape 4 luni...nu știu ce sa mai fac!
L-am închinat și asa mai departe...un sfat, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ar strica sa mergi la medicul oftalmolog.

| darrio2007 a răspuns:

Inchină-te la un medic oftalmolog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De inchinat l-ai fi inchinat tu, dar la un medic ai fost?