| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca o persoana mananca foarte repede, in afara de durere de stomac (sau burta), din punct de vedere medical, i se poate intampla ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Pai in timp stomacul se agraveaza si se ajunge la gastritawinking.Dar nu e un lucru sigur deoarece gastrita apare si de la stres sau de la alimentatia neregulata (adica mananca fara un program anume)

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Insasi durerea aceea indica suferinta unui organ ori, suferinta unui organ este deja o problema medicala!

| auroraa a răspuns:

Doar sa nu se innece...in rest nu cred ca e ceva rau

| vSorin a răspuns:

Se ingrajahee hee

| mihneazu99 a răspuns:

Nu, chiar deloc.totul este in regula!

| Andreea_4798 a răspuns:

Nu cred