| andreeatudor a întrebat:

Buna seara.
Am și eu o mica problema sunt răcită de puțin timp am făcut roșu în gât acu mi-a trecut de la medicamente dar am inceput sa tușesc și mai nou mă intapa foarte tare in spate și când respir. De ce oare? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Respiri si greu?

| ovidiu123432 a răspuns:

Din cauza racelii.

| Treaem24 a răspuns:

Du-te la medicul de familie sau la un control cel mai bine decat pareri