| Levi123 a întrebat:

Buna seara,am si eu o problema cu spatele, ma doare de vreo 2 ani,am tot incercat si cu creme si pastile,dar durerea persista,cand respir simt ca ma taie durerea,am fost diagnosticat cu nevralgie intercostala,si nu stiu ce sa mai fac, daca stiti la ce doctor sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cu Sindolor ai încercat?

| Levi123 explică (pentru gabicoo):

Nu am incercat, doar diclofenac, biofen pastile, ma doare si capul intre timp