| Tiberiu_Adrian_1987 a întrebat:

Am si eu o problema,de curand,sa zic o saptamana,am observat deasupra sprinceanei o umflatura,nu e vizibila,dar se simte la mana,tin sa precizez ca este tare la atingere,si nu ma doare,poate foarte putin cand insist asupra ei,nu cred ca este cos,e prea mare pentru a fi cos,poate m-am lovit, dar e de o.saptamana.Stie careva despre ce ar putea fii vorba,va rog,sunt tare ingrijorata, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie lipom
Citeste aici mai multe: http://www.sfatulmedicului.ro/Chirurgie-estetica/lipomul_972

| Tiberiu_Adrian_1987 explică (pentru anonim_4396):

Despre lipom stiu ca este gelatinos, de culoare pielii, al meu este super tare si rosu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tiberiu_Adrian_1987):

Aaah, am inteles

| Tiberiu_Adrian_1987 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, oricum, treaba este ca m-am lovit fara sa vrea in acel loc, dar nu stiu daca este din acea cauza, poate fii un cucui.....nici nu stiu la ce sa ma mai gandesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tiberiu_Adrian_1987):

N-ai pentru ce. Cel mai bine este sa mai astepti putin - vezi daca trece, daca nu, consulta un dermatolog big grin

| Tiberiu_Adrian_1987 explică (pentru anonim_4396):

Da,asa am sa fac happy

| PogChamp a răspuns:

Poate fi un chist, vizitati un dermatolog.

| Tiberiu_Adrian_1987 explică (pentru PogChamp):

Ce fel de chist, poti sa imi dai mai multe detalii?