| Ionelastoica a întrebat:

Bună seara. Astăzi am fost la un doctor ginecolog nu tocmai bun. Care ar fi zis ca am un chist...
Și am fost la alta doamna doctor și a zis ca este sarcina în săptămâna 7. Voi ce părere aveți de eco?
Menționez ca am stări de rău și de vomă. Mai exact toate stările conform unei sarcini.
Fundaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Ai facut si un test de sarcina?
Atat timp cat a fost o ecografie intravaginala si a confirmat un uter insarcinat. Nu mai e indoiala.winking
Felicitari! Vei fi mamicahee hee
Daca nu esti sigura nici de dr #2, mergi la un al treilea, deja in a 7-a saptamana, ii poti auzi inimioara mogaldetei ( ecografia intravaginala)

2 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Tu deja ti-ai dat singura raspunsul. Dar, daca inca mai ai dubii, fa si tu un test de sarcina.

| Adry05 a răspuns:

Du-te si la un al treilea laughing