| RobertG101 a întrebat:

Buna seara, azi la 16 am fost la descarcari si trebuia sa car cutii grele de haine la etajul 1 la mall. Dupa doar cateva cutii a inceput sa ma ia inima din cauza efortului fizic intens si a trebuie sa renunt. Intrebarea mea: este o idee buna ca maine sa fac rost de o trimitere la analize de inima? Mentionez ca nu sunt obisnuit cu eforturi fizice intense, sunt putin durduliu si iau injectie la doua saptamani de Rispolept Consta 25mg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Auzi dar, iei medicamente pentru psihoze, care iti pot da simptome ce nu exista cu adevarat. Poate fi doar o alarma falsa sa stii.Mergi la un consult cardiologic si incepe sa slabesti.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la medic urgent.

| Sorineeel a răspuns:

Te duci la medic consult iar apoi ce îți da medicul prezinți la servici si te scutește de eforturi