| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Branza si cascavalul contin grasimi saturate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu erai baiatul cu steroizii ia zi frate cat ai progresat de cand ai bagat steroizi, eu am 47 cm in brat fara suplimente macar, banuiesc ca tu sari de 50 cm laughing cringe

| alina2k18 a răspuns:

Da, toate lactatele contin, fac rau doar consumate in cantitate f mare.

| Ralena a răspuns:

In afara de uleiul de peste TOATE grasimile animale sunt saturate.