| Vivilica a întrebat:

Bună seara! Cine mai ia sau a mai luat arcoxia? Ce reacții ați avut de la el? Mi l-a dat dr pentru durere de coloana cu compresie pe nerv, care se lasă pe picior. Îmi este frica sa iau, nu am luat niciodată. Înainte de a-mi da dr arcoxia, am avut zaldiar care mi-a făcut tare rău și dureri mari de stomac. Acum am teama de orice pastila. Voi ce părere aveți de arcoxia? Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas e să deblochezi nervul sciatic.
Prin kinetoterapie.
Apoi mai sunt doi pași care rezolva definitiv problema.
E vorba de o singură ședință.

| Vivilica explică (pentru anonim_4396):

Ce anume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vivilica):

Sciatic.

| Vivilica explică (pentru anonim_4396):

Cum? Dacă ai o soluție zi mi te rog, ca am niște dureri groaznice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima data iti explic.
Mergi la un kineto sau masaj sa-ti deblocheze nervul sciatic.
Trebuie miscat muschiul fesier.
Cu cotul sau cum stie el.
E doar primul pas.
Putini in Romania stiu sa rezolve.
Eu cand dau peste babe dubioase prefer sa-mi vad de treaba.

| Vivilica explică:

Da,mai puțin pe călcâiul stang unde este durerea, merg dar nu ff mult... piciorul stang ma doare foarte tare pana jos aproape de glezna, fără degete

| Vivilica explică:

Scrie mi aici te rog, nu este nimic de ascuns. Ms

| Vivilica explică:

Pffff,e clar, ești și tu ca toți alții, te dai ca știi dar...probabil vrei sa socializezi...

| Vivilica explică:

Ferească Dumnezeu!?