| GABITZA5272726 a întrebat:

De azi dimineata de cand m-am trezit ma doare genunchiul si cand il indoi ma doare rău! Nu stiu de la ce este durerea! Specific ca ieri seara am avut repetitii la dansuri dar nu am facut vreo miscare brusca sau ceva, iar seara cand m-am pus la somn, nu ma durea! De la ce ar putea sa ma doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Posibil sa fi facut o miscare gresita si ti-ai rasucit tendonul. Durerea nu survine imediat, eu am avut asa durerri la laba piciorului, mai mult de o luna abia am putut sa calc pe el.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Poate ai făcut o mișcare bruscă.