| Alexutzu_Robert_1997 a întrebat:

BUNĂ SEARA De ceva timp am o problema cu concentrarea și gândirea nu ma pot concentra și nici gândi și ma doare și capul ce medicamente îmi recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Niciun medicament. Odihna, mancare sanatoase si activitate fizica. Daca faci astea 3 si tot ai probleme cu concetrarea, un consult medical, atunci e momentul sa iei medicamente.
Multa sanatate.

1 răspuns:
| AlexandruInu a răspuns:

Pentru durerea de cap ti-as recomanda jumatate de pastila de nurofen. Daca nu te poti concentra ori esti obosit ori stresat. Dormi sau asculta muzica