| Perper a întrebat:

De un timp, in timpul scolii, am inceput sa numai vad bine la tabla. Acest lucru se intampla doar cand, este mai intunecat in clasa. Dar cand este lumina, vad perfect. Sa precizez, ca mai stau si in ultimele banci, la cam 10 m de tabla. In rest, in afara scolii, timpul liber, nu am nici o problema. Oare trebuie sa fac ceva din aceasta cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| babe100 a răspuns:

Daca vrei te poti duce la un control ca sa fi sigur ca nu ai nimic. Dar sincer cred ca nu e nimic de care sa iti faci probleme. Intreaba-l pe colegul de banca daca el vede la tabla cand e mai intunecata clasa si atunci vei stii sigur daca e ceva neinregula.