| Alexandramai1912 a întrebat:

Buna seara, doar excrementele de purice se fac rosii cand sunt puse pe un șervețel umed? Am gasit ceva si am pus si s-a facut rosu dar eu purici n-am observat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vederea bună.

| ioana748 a răspuns:

Plosnite posibil?

| Cipi1212 a răspuns:

Puricii mănâncă sânge și elimină tot sânge.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Sunt mai mult puncte negre pe cearşaf decât roşii. La purici.

| Alexandramai1912 explică (pentru StudentLaMedicina):

Pai negre dar cand am pus pe servetl umed s-a facut in jurul lui rosu de asta intreb poate fi si de altceva sau doar de purici ca eu n am de unde sa am