| Theodora_Placinta_Alina_1993 a întrebat:

Buna seara
imi amorteste buza de jos si cateva infurnicaturi in piciorul drept dupa o durere foarte mare de cap. Am fost la neurolog si mi a recomandat betaserc si bilobil pentru o luna. Durera de cap si ametele au cedat da de o luna am infurnicaturile astea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca si un alt neurolog.

| DaianMarian a răspuns:

Uita-te lla reactiile adverse de la medicameltele respective iar daca problemele pe care le ai acum nu apar acolo prezinta-te din nou neurologului. Bafta