| Mindfulness a întrebat:

Buna seara! In cat timp mor din momentul in care ingerez 500 ml de antigel? Până mor simt dureri violente? Am pierdut toți banii la jocuri și nu mai am ce manca nici bani de tratament și o să rămân și cu netul tăiat! Nu mai am părinți locuiesc singur!
Nu am de unde sa fac rost de bani și nu pot sa muncesc daca nu am tratament fiindcă am agorafobie și fără tratament nu pot sa ies din casa că fac atacuri de panica.
Nu cred că o să supraviețuiesc daca beau o cantitate așa mare! Nimeni nu mai vrea sa mă ajute. Îmi e teama de iad foarte mult dar oricum viața mea era un iad de nedescris având o sumedenie de probleme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| simplaexsistenta a răspuns:

Si asa TPU va pierde un membru valoros...