| nemur88 a întrebat:

Buna seara! inainte nu ma puteam decalota deloc insa acum pot in stare flacida si de erectie, insa am o problema, ata aceea simt ca sta blocata acolo si nu lasa pielea sa se duca mult mai jos fata de cum au alte persoane. in stare de erectie ma doare cand e decalotat. niste sfaturi? fara circumcizie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sfaturi poti primi in acest caz, numai de la un medic UROLOG si numai dupa ce te consulta, fiindca ata aceia nu trebuie rupata sau taiata, dar sunt situatii speciale cand medicul decide ce este de facut, in fucntie de ce problema ai tu.
Sanatate multa!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Fimoza. Mergi la urolog.