| DanaIOANA94 a întrebat:

Nu mai am nici o cale prin care pot gasi o solutie pentru problema mea in Romania.M-am nascut cu un hemangiom extins pe fata si imi este greu sa trec peste problema pe care o am. cand in ziua de azi conteaza asa mult aspectul fizic. Poate exista cineva cu probleme asemănătoare. Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Din pacate ai dreptate, conteaza mult prea mult aspectul fizic fata de cat ar trebui. Nu vreau sa te descurajez dar tine-te bine si nu ceda. Valoarea de om nu consta intr-un chip frumos sau un corp de invidiat.